KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16091034
nr 1609 1034
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Sittande modell. Signerad. Bildmått: 24x16 ca, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:47:51
21/3 18:48:43
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson